Elektromechanik ve výrobě

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Semily
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost stanovující standardy ve vývoji a výrobě inovativních vysokopevnostních spojovacích součástí do automobilového průmyslu, hledáme kandidáty na pozici

Elektromechanik ve výrobě.

Náplň práce:

  • Provádění oprav strojů a provozního zařízení
  • Montáže nových zařízení dle předpisů
  • Provádění oprav na nevýrobním zařízení, budov a montáž nových elektrorozvodů
  • Stěhování, instalace strojů a strojního zařízení
  • Práce s elektro dokumentací

Požadujeme:

  • Vyučení v elektro oboru
  • Základní znalosti řídících systémů
  • VZV výhodou
  • Vhodné pro absolventy
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • Praxe na obdobné pozici/ve výrobní společnosti výhodou
  • ŘP sk. B
  • Ochota držet pohotovost pro případ nečekaných poruch
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení 30 500 – 40 000 Kč
  • Stabilní zaměstnání na plný úvazek na HPP v prosperující společnosti v charakteru rodinné firmy
  • Možnost profesního růstu
  • Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. plat + každoroční přidávání
  • Finanční odměna za přivedení nového zaměstnance
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • 25 dní dovolené
  • Finanční odměny za odpracované roky
  • Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou
  • Dotované závodní stravování – 42Kč/oběd
  • Možnosti nástupu ihned/dle dohody
  • Místo výkonu práce:

    Turnov

  • Dotované svozy ze směrů Semily, Lomnice n. P., Železný Brod

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
13. plat
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.