Asistent/ka - projektová příprava, správa nemovitostí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Dejvice, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projektovou přípravou a správou nemovitostí bytových i kancelářských budov, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • příprava podkladů pro jednání
  • rešerše informací, průzkumy trhu (z veřejně dostupných zdrojů), vyhledávání a vyhodnocování informací
  • komunikace s externími pracovníky, dodavateli, zaměstnanci dceřiných a partnerských společností
  • komunikace s úřady
  • komunikace s dodavateli a partnery
  • organizační výpomoc při zajišťování oprav
  • poptávání služeb
  • archivace a evidence dokumentace, její distribuce
  • správa projektové dokumentace
  • operativní pochůzky
  • péče o návštěvy
  • zásobování kanceláře

Požadujeme:

  • vzdělání – SŠ/VŠ, výhodou vzdělání v oboru stavebnictví, nikoli podmínkou
  • ŘP sk. B
  • znalost práce na PC - Excel (na úrovni základních funkcí a grafů), Word, Outlook
  • výhodou – praxe ve stavební, developerské či realitní společnosti, základní orientace ve stavebních výkresech
  • výhodou AJ na základní komunikativní úrovni – jednání s nájemníky (cizinci)
  • kultivovaný a vstřícný projev, písemný i ústní
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti, systematičnost, pozitivní přístup, přímost, schopnost spolupracovat v týmu, aktivní a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr – pracovní doba - pondělí-pátek – 8:00-16:30 hod.
  • přátelský kolektiv
  • 20 dní dovolené + placená dovolená v období vánočních svátků a několik volných pátků v období letních prázdnin
  • podporu osobního a kariérního růstu a zvyšování kvalifikace
  • firemní telefon
  • možnost vypůjčit si firemní vůz k soukromým účelům
  • kultivované, vstřícné prostředí kanceláře v lokalitě

    Praha 6 – Dejvice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Dovolená více než 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4437558  Datum zveřejnění: 3.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.