Příprava výroby - Kalkulant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na silniční a inženýrské stavby, pozemní stavby, železniční stavby, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Příprava výroby – Kalkulant.

Náplň práce:

  • zpracování cenových nabídek do výběrových řízení
  • výrobní kalkulace nákladů stavebních prací
  • technické a cenové návrhy na opravy a údržbu komunikací
  • vyhodnocování nabídek dodavatelů materiálů, výrobků, služeb
  • jednání s obchodními partnery a dodavateli
  • aktivní a úzká spolupráce se stavbyvedoucím při realizaci zakázek, tvorba změnových rozpočtů

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou ve stavebním oboru
  • praxi v oboru stavebnictví – výhodou, optimálně obory dopravní nebo vodohospodářské stavby
  • znalost tvorby stavebních rozpočtů a kalkulací – výhodou
  • základní orientaci ve stavebních postupech a materiálech v silničním stavitelství
  • počítačovou způsobilost (Word, Excel)
  • ŘP sk. B - výhodou
  • aktivní přístup, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce
  • týmového ducha a ochotu učit se novým věcem
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • práci na HPP v zázemí prosperující nadnárodní společnosti, která se na českém trhu pohybuje již více než 25 let
  • dlouhodobý zaměstnanecký vztah a práci v přátelském kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • roční prémie
  • notebook, mobilní telefon
  • možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Active pass karta
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • možnost využití zvýhodněných nabídek u některých obchodních partnerů
  • nástup dle dohody
  • místo výkonu práce:

    Olomouc

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na vzdělání
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4454402  Datum zveřejnění: 26.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc