Provozní elektrikář/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Tábor
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost MADETA, zabývající se zpracováním mléka a výrobou mléčných výrobků, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Provozní elektrikář/ka.

Náplň práce:

  • elektroúdržba výrobního zařízení
  • pravidelná preventivní údržba strojů a zařízení
  • elektroinstalace ve výrobním provozu
  • práce s el. schématy a dokumentací
  • plnění dalších úkolů dle pokynů mistra elektroúdržby

Požadujeme:

  • elektrotechnické vzdělání, vyučení v oboru
  • osvědčení dle § 5 nebo § 6 vyhl. 50/1978
  • praxe v oboru vítána, ale není podmínkou (vhodné i pro absolventy)
  • technické myšlení
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr v jednosměnném pracovním režimu
  • zázemí stabilní české společnosti s více než 110letou tradicí
  • příjemné pracovní prostředí a férový přístup
  • náborový příspěvek ve výši 15 000 korun
  • měsíční a roční motivační odměny
  • příspěvek do cafeterie 12 000 korun ročně
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, stravenky, možnost nákupu produktů Madety za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify atd.
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: závod Planá nad Lužnicí (Sezimovo Ústí)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.