Obchodní zástupce pro Čechy - fotovoltaika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zličín, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z vedoucích firem v oblasti výstavby a provozování obnovitelných zdrojů energie, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Obchodního zástupce pro Čechy – fotovoltaika.

Náplň práce:

  • Akvizice obchodních příležitostí v České republice
  • Péče o stávající obchodní partnery – bude Vám svěřena část zavedených obchodních partnerů
  • Práce v kanceláři i terénu – cestování ve svěřeném regionu Čech
  • Dojezd do kanceláře, Praha - západ
  • Samostatné plánování obchodních cest, domlouvání schůzek
  • Úzká spolupráce s kolegy napříč společností

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání – technické/elektro vzdělání (výhodou)
  • Praxe obchodního zástupce s tech. produktem typu FVE, tepelná čerpadla apod. nebo v oblasti obnovitelných zdrojů min. 2 roky
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • Znalost angličtiny slovem a písmem (alespoň B1)
  • Kultivovaný slovní projev i obchodní vystupování, čeština
  • Cílevědomého, trpělivého kandidáta a ochotného se učit, s citem pro potřeby B2B zákazníka

Nabízíme:

  • Fixní plat a kvartální bonusy
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Práci v úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti v odvětví, které zažívá silný růst
  • Silná podpora nadnárodní mateřské společnosti
  • Poskytneme know-how v oboru fotovoltaiky
  • Přátelský kolektiv, zkušení kolegové se zájmem o úspěch a růst firmy
  • Kvalitní vybavení pracovního místa – telefon, notebook (vše i pro soukromé účely)
  • Stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, sick days, firemní akce, penzijní připojištění, Multisport kartu
  • Lokalita:

    Praha 5 – Chrášťany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4456933  Datum zveřejnění: 31.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.