Key Account Manager – tabákové výrobky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Smíchov, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem a službami v rámci tabákových výrobků, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Key Account Manager.

Vaše náplň práce:

  • Příprava a realizace prodejních strategií směrem k obchodním řetězcům a distribučním společnostem
  • Příprava a realizace prodejních akcí u obchodních řetězců a distribučních společností
  • Příprava a dohled nad rámcovými smlouvami
  • Zjišťování potřeb zákazníků, podpora vzájemné spolupráce a zlepšování služeb firmy
  • Budování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Koordinace obchodních aktivit, spolupráce s kolegy z obchodní divize a ostatních oddělení společnosti
  • Pravidelný reporting přímému nadřízenému

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obchodní pozici v oblasti rychloobrátkového zboží (nejlépe s kolkovaným zbožím)
  • Předchozí zkušenosti ve vyjednávání spolupráce s distribučními společnostmi a obchodními řetězci velkou výhodou
  • Přehled v tabákovém prostředí vítána
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (zejména MS Office – Excel)
  • ŘP sk. B – obchodní jednání u zákazníků zejména v rámci Prahy a okolí
  • Výborné vyjednávací dovednosti a komunikační schopnosti
  • Strategické myšlení a analytické schopnosti (práce s daty a tabulkami)
  • Spolehlivost, smysl pro detail a důsledné plnění úkolů

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující nadnárodní společnosti
  • Práce na HPP, příp. IČO
  • Možnost kariérního růstu na pozici vedoucího obchodního týmu
  • Komplexní zaškolení na pozici a rozvojový plán pro Váš další profesní růst
  • Fixní plat 60 000 – 80 000 Kč (dle Vašich zkušeností), bonusy za získané klienty, další mimořádné odměny (postupem času se tak můžete dostat až na 100 000 Kč)
  • Pravidelný čtvrtletní platový růst dle Vaší odvedené práce
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní notebook, mobilní telefon
  • Sdílené firemní auto
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Welcome box
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Nové zázemí pro cyklisty
  • Moderní kanceláře na

    Praze 5 – Smíchov

    (firemní parkování, výborná dostupnost MHD)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis