Vývojář aplikací v .NET pro projekt Telemetrie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha ÚAN Florenc, Křižíkova, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, vývojářskou softwarovou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Vývojář aplikací v .NET pro projekt Telemetrie.

Náplň práce:

  • Navrhovat a vyvíjet řešení pro telemetrii pacientů a přenos dat
  • Analyticky pracovat nad poskytnutými daty (API, Zprávy atp.)
  • Působit v rozjetém projektu, do kterého přibývají nové funkcionality formou SOA služeb a modulů
  • Implementovat frontendové části podle potřeby – pokud se cítíš víc jako frontend vývojář
  • Navrhovat a implementovat backendové části – pokud se cítíš více jako backend vývojář
  • Smysluplnou práci – spoluvytvářet mimo jiné i produkt, který využívají lékaři nejen v České republice

Požadujeme:

  • Vzdělání: SŠ / VŠ
  • Alespoň základní znalost .NET / C# (implementujeme v .NET 6.0, ale i znalost starší verze nevadí) nebo Java, případně jiného objektově orientovaného jazyka
  • Alespoň základní znalost front-end části – HTML / JS
  • Znalost technologií XML a JSON
  • Znalost práce s GIT a prostředky pro týmovou spolupráci
  • Chuť zkoumat, hledat a přicházet věcem na kloub (to je zde asi to nejdůležitější, na plánu máme například mobilní aplikaci atp.) - musíš mít chuť si rozšiřovat své technologické obzory

Co uvítáme:

  • Znalost relačních databází (PostgreSQL, SQL server)
  • Znalost noSQL databází – TimescaleDB či influxDB
  • Znalost návrhových vzorů
  • Zkušenosti s vývojem mobilních aplikací
  • Smysl pro UI / UX design
  • Zkušenosti s návrhem SOA

Nabízíme:

  • Práci na IČO nebo HPP
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost home office – dle domluvy
  • Stravenky
  • Firemní akce
  • Mobil, PC
  • Firemní automobil
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní/životní
  • Neformální kolektiv, který nezkazí žádnou legraci i podrží, když si nevíš rady
  • Možnost vyzkoušet si nové technologie (máme zkušenosti i s věcmi mimo vývoj)
  • Možnost vyzkoušet si spousta telemedicínských prostředků
  • Místo výkonu práce:

    Praha – Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.