Účetní – možnost i zkráceného úvazku

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Střelice 180, Střelice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zavedenou společnost, která pro své zákazníky zajišťuje výrobu a realizaci výstavních expozic na veletrzích v České republice i zahraničí, a také výrobu nábytku, hledáme novou kolegyni na pozici

Účetní.

Náplň práce:

  • ve spolupráci s hlavní účetní budete mít na starost zpracování závěrek
  • účtování faktur, služebních cest a další účetní operace
  • spolupráce na přípravě přiznání k DPH
  • podílení se na přípravě potřebné dokumentace pro auditora a daňového poradce
  • komunikace s úřady
  • příprava statistických výkazů a reportů
  • práce v účetním SW PREMIER

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • znalost podvojného účetnictví, daňové legislativy a souvisejících předpisů
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel, účetní SW PREMIER - výhodou)
  • smysl pro detail
  • samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • pomoc při zapracování od zkušené kolegyně samozřejmostí
  • práci na HPP – plný úvazek, možnost i zkráceného úvazku
  • základní mzda 40 – 50 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • možnost občasné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • moderní kanceláře:

    Střelice u Brna,

    autem z Brna přes Troubsko nebo Ostopovice jste u kanceláře do 10 minut (bezproblémové parkování přímo u firmy)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.