SERVISNÍ TECHNIK/ÚDRŽBÁŘ DOPRAVNÍKU

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jažlovice, Praha - východ - Říčany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, logistickou společnost s mnohaletou tradicí na českém trhu zajišťující komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • Zajišťování správy skladu a pravidelná údržbu a kontrola dopravníku
  • Spolupráce s externími dodavateli a partnery
  • Zodpovědnost za vedení evidence a vyřizování reklamace zařízení
  • Zajišťování opravárenské a údržbářské práce dle potřeby
  • Řešení krizových oprav, linka musí běžet bezproblémově
  • Práce ve dvousměnném provozu 6-14, 14-22 hod (v sezóně případné sobotní směny)

Požadujeme:

  • Vyučení a praxi na obdobné pozici
  • Mechanickou zručnost
  • Komunikativního kolegu s dobrými organizačními schopnostmi
  • Kolegu, který má řidičské oprávnění skupiny B
  • Někoho, kdo má obecný přehled a orientuje se v technických věcech
  • Kolegu s dobrým přístupem k zákazníkovi
  • Platná vyhláška č. 50/1978 §6 je výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:

  • Stravenky v hodnotě 90 Kč/den plně hrazené námi
  • Týden volna navíc pro svou rodinu a přátele (25 dní dovolené)
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Svozový autobus z Roztyl (metro C) zdarma
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA – odměňujeme zaměstnance za loajalitu
  • Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Chyb se bát nemusíte, zajistíme vám i pojistku odpovědnosti a penzijní pojištění
  • Vhodné i pro absolventy
  • Zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu – centrála

    Jažlovice (Říčany u Prahy)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4457626  Datum zveřejnění: 1.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.