Instalatér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Líšeň, Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rodinný slévárenský podnik, hledáme manuálně zručného kolegu do týmu údržby na pozici

Instalatér

Pokud dokážete pracovat v týmu i samostatně, máte schopnost odhalit příčinu závady a navrhnout řešení, pak hledáme právě Vás.

Vaše náplň práce:

  • Preventivní údržba technologických zařízení
  • Údržba a opravy instalací (voda, topení, vzduch) v budovách
  • Práce ve 2 směnném provozu (ranní 6:00 – 14:30h, odpolední 14:30 – 22:00h)

Očekáváme:

  • Vyučení v oboru – instalatér, strojní zámečník nebo podobné
  • Minimálně 5 let praxe v oboru
  • Svářečský průkaz – CO2, autogen
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Firemní školení
  • Mzda 35 – 40 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • Welcome bonus 5 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Ochranné pomůcky
  • Závodní stravování, kantýna
  • Penzijní připojištění
  • Pracoviště:

    Brno – Líšeň

    (dobrá dostupnost MHD, bezproblémové parkování v areálu firmy)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4457876  Datum zveřejnění: 2.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc