Servisní technik / Montér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Liboc, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou a montáží výtahů, prosklených ocelových konstrukcí, včetně architektonického návrhu, stavebního projektu a poradenské činnosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Servisní technik / Montér.

Náplň práce:

  • provádění velkých oprav výtahů mechanických i elektro (výměna nosných prostředků, trakčních kol, výtahových strojů, rozvaděčů atd.)
  • zodpovědnost za dodržování termínů
  • komunikace s provozovateli výtahů

Požadujeme:

  • SOU/SŠ v oboru elektro výhodou
  • praxe min. 1-2 roky v oblasti oprav elektrických nebo mechanických zařízení
  • zkušenosti se servisem nebo montáží výtahů (výhodou)
  • odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6 výhodou
  • osvědčení revizního technika (vyhrazená zdvihací zařízení) (výhodou)
  • ŘP sk. B
  • komunikativnost, prozákaznický přístup
  • osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • příspěvky na stravování
  • příspěvek na vstup do sportovních a relaxačních zařízení
  • mobilní telefon, firemní automobil
  • vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace
  • místo výkonu práce:

    Praha 6 – Liboč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.