.NET Developer (server / fullstack) Backend

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Strašnice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na vývoj vlastního informačního ERP systému a CAFM řešení (facility management, správa budov, plánovaná údržba, helpdesk, workflow atd.), hledáme vhodné kandidáty na pozici

.NET Developer (server / fullstack) Backend.

Hledáme nového kolegu do týmu, šikovného vývojáře, který má znalosti na platformě .NET / C#. Máte rádi rozmanitost práce? Jste kreativní, máte neotřelé nápady, nadšení, chuť pracovat a podílet se na vývoji robustní platformy pro řízenífiremních procesů? Mezi naše klienty patří jak významné světové společnosti, tak i menší klienti.

Náplň práce:

  • Vývoj a rozvoj serverové části aplikace, API rozhraní a pokud budete mít chuť a zkušenosti, tak také frontendového UI rozhraní
  • Analýza řešení a implementace menších či větších celků systému
  • Spolupráce v rámci interního technického týmu
  • Podpora servisního týmu

Požadujeme:

  • Délka praxe 2-5 let na obdobné pozici
  • .NET Framework, C#, ASP.NET
  • Znalost SQL
  • Výhodou znalost Vue.js, React či jiného frontend frameworku

Nabízíme:

  • Výborné ohodnocení a prémie
  • Projektové bonusy
  • Zajímavou a rozmanitou práci
  • Vlastní seberealizaci a rozvoj
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost externího vzdělávání
  • Místo výkonu práce:

    Praha - Strašnice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.