Sales Representative - Morava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s hlavním závodem v Německu, která se zabývá průmyslovým čištěním povrchů a údržbou, nabízí speciální čističe pro jakoukoliv metodu čištění v různých odvětví, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Sales Representative – Morava.

Náplň práce:

  • Získávání nových potenciálních zákazníků
  • Sjednávání schůzek s nimi a vedení obchodních jednání
  • Představení jejich produktů v praxi a poskytování individuálního řešení
  • Péče o stávající zákazníky a udržování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Běžná administrativa s pozicí spojená

Požadujeme:

  • Zkušenost s přímým prodejem
  • Sebevědomé a komunikativní vystupování
  • Orientaci na zákazníka
  • Dobrý technický background
  • Zvládnutí běžného elektronického zpracování dat
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni - komunikace s centrálou v Německu

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti s 50letou tradicí
  • Výbornou možnost rozvoje a jistá práce v rodinné firmě orientovanou na budoucnost
  • Finanční ohodnocení a k tomu bonusy z prodeje
  • Práci s nejmodernějšími komunikačními technologiemi
  • Nejlepší průmyslové know-how během mnoha let mezinárodní činnosti
  • Další benefity dle individuální domluvy
  • Pobočka firmy/kancelář: Velké Přítočno
  • Nástup možný dle dohody
  • Místo výkonu práce:

    Morava, místo bydliště kandidáta není rozhodující

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Provize z prodeje
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.