Obchodní manažer - Praha 2

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha hl.n., Wilsonova, Vinohrady, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, perspektivní českou stavební společnost se sídlem v Praze, která se zabývá rekonstrukcí a výstavbou rodinných domů, bytů, ale i výstavbou nových projektů hledáme vhodné kandidáty na pozici

Obchodního manažera.

Společnost si velmi zakládá na kvalitě, preciznosti a férovém jednání napříč firmou. Chcete přiložit ruku k dílu a být součástí společnosti, jejíž výsledky jsou opravdu vidět? Máte zájem o stavařinu, máte technické myšlení a záleží Vám na skvěle odvedené práci? Výborně! Těšíme se na Váš životopis.

Náplň práce

  • Komplexní péče o zákazníky a získávání nových obchodních příležitostí
  • Analýza požadavků nových zákazníků a komunikace s nimi
  • Zpracování cenových nabídek a rozpočtů ve spolupráci s přípravářem a stavbyvedoucím
  • Spolupráce na realizaci zakázky – komunikace s přípravářem a stavbyvedoucím
  • Zodpovědnost za dokončení a ziskovost zakázky
  • Řešení smluvních vztahů s klientem

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost práce v MS Excel, Word
  • Anglický jazyk výhodou, není podmínkou
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, týmového hráče
  • Ochota přijmout zodpovědnost za svá rozhodnutí
  • ŘP sk. B. – aktivní řidič

Nabízíme

  • Motivační mzdové podmínky (fix + provize)
  • Možnost růstu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příjemná pracovní atmosféra
  • Telefon, notebook
  • Služební automobil pro soukromé účely (dle dohody)
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita:

    Praha 2

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Dovolená 5 týdnů
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.