Účetní - Chrášťany

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost, specializující se na námořní a letecké přepravy zboží z i do celého světa, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici

Účetní

Náplň práce:

  • Administrativní zpracovávání přijatých faktur
  • Účtování režijních a dodavatelských faktur
  • Účtování bankovních výpisů a pokladny
  • Zadávání bankovních příkazů
  • Příprava účetních operací pro účetní závěrku

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru – účetnictví
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • Angličtina na úrovni B1 (písemná forma)
  • Pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti, která je na českém trhu od roku 2000 (japonská matka založena roku 1937)
  • práce na plný úvazek
  • stravenkový paušál v maximální výši
  • 13. plat v závislosti na výsledcích firmy
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • menší friendly open-space
  • pozice je vhodná i pro šikovné absolventy
  • moderní kanceláře: Chrášťany

    (bezproblémové parkování v areálu, autobus 10 min od metra Zličín, dobré vlakové spojení za Smíchova)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4461721  Datum zveřejnění: 7.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc