Nákupčí – Senior (Ovoce a Zelenina)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jirny 676, Jirny
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, známou a zaběhlou síť prodejen s potravinami, hledáme zkušeného kolegu či kolegyni na pozici

NÁKUPČÍ – senior (ovoce a zelenina).

Jaká bude náplň práce?

  • Denně v kontaktu s dodavateli, vyjednávat ceny a smluvní podmínky
  • Provádět monitoring trhu a svěřeného sortimentu
  • Sledovat a analyzovat prodejní trendy a nákupní chování
  • Zodpovídat za KPI své oblasti

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Proaktivita - skvělé komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
  • Orientace ve zbožíznalství a v oblasti retailu
  • Uživatelská znalost MS Office – Excel na pokročilé úrovni
  • Být aktivní řidič – řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenost s importem výhodou
  • Velkou výhodou praxe v oblasti nákupu nebo prodeje

Co za to nabízíme?

  • Smlouvu na HPP na dobu neurčitou
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Dobré a stabilní mzdové ohodnocení s možností růstu
  • Stravenkový paušál
  • Sickdays - 4 dny za rok
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce:

    Praha - Jirny/Tábor/Home Office

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.