Business Development Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Řež, Praha - východ - Husinec
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední českou nanotechnologickou společnost zabývající se vývojem a výrobou optických komponent pro odvětví svítidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Pracovní náplň:

  • Aktivní komunikace s obchodními partnery
  • Technické poradenství zákazníkovi
  • Úzká spolupráce s vývojovým a technickým týmem
  • Cestování v rámci ČR a zahraničí
  • Plnění svého obchodního plánu
  • Spoluvytváření marketingové strategie firmy

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání technického směru – světelný průmysl velkou výhodou
  • Zkušenosti z obdobné technicko-obchodní pozice a s B2B obchodem
  • Výbornou angličtinu slovem i písmem
  • Technické myšlení
  • Týmový, a hlavně obchodní duch
  • Ochotu a možnosti cestovat (cca 20 % pracovního času)
  • Schopnost vyřešit problém a navrhnout vhodné řešení
  • Organizovanost, schopnost motivovat ostatní
  • Reprezentativní vystupování
  • Proaktivitu a vytrvalost
  • Schopnost se rychle učit novým věcem
  • Znalost němčiny velkou výhodou (projekty v Německu)

Tohle Vám za to nabízíme:

  • Příjemnou pracovní atmosféru
  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Tým 25 zkušených kolegů, kteří jsou špičkami v oboru
  • Fixní mzdu + bonusy z hotových projektů
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Notebook, mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost práce z domova
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup 1. 12. 2022 nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce:

    Husinec – Řež

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.