IT Specialist / Business Process Engineer for CEE (m/f)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Dolní Chabry, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je mezinárodně zaměřeným koncernem a patří celosvětově k technologickým lídrům na trhu v segmentech ohřevu vody, elektrického vytápění a obnovitelných zdrojů energie, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici

Náplň práce:

  • Budete v neustálém kontaktu s naším externím poskytovatelem IT služeb a zejména s naším IT v centrále v Německu (Holzminden)
  • Budete podporovat všechny dceřiné společnosti v rámci clusteru Východní Evropa (CEE) – v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku
  • Analýza a optimalizace procesů a pracovních postupů
  • Koordinace, reporting a monitoring projektů v oblasti procesního řízení
  • Zajištění správy IT služeb ve spolupráci s externími poskytovateli služeb
  • Zavádění nových technologií a podpora témat digitalizace
  • Zajištění souladu se zásadami správného řízení IT (ICS, DSG atd.)
  • Školení zaměstnanců a tvorba uživatelské a procesní dokumentace
  • Klíčový uživatel v systémech SAP, BI a CRM
  • Vytváření uživatelských účtů v systému SAP, BI a CRM pro nové uživatele v rámci CEE
  • Koordinace a podpora při testování nových nastavení v systému SAP a CRM pro CEE
  • Koordinace a podpora při zavádění nových systémů v rámci IT
  • Implementace lokálních adaptací v rámci vytýčených pravidel společnosti
  • Podpora uživatelů přes Password Manager

Požadujeme:

  • Ukončené VŠ studium IT nebo odborné vzdělání v oboru informatiky s letitou praxí
  • Dobrá znalost programu SAP
  • Silné dovednosti analytického myšlení
  • Strukturovaný, cílevědomý a nezávislý způsob práce
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Velká ochota učit se novým věcem
  • Flexibilita a schopnost pracovat v týmu, ale i vysoká dávka asertivity, samostatnosti a zodpovědnosti
  • Dobrá znalost angličtiny (úroveň B2), němčina výhodou, mateřský jazyk čeština nebo slovenština

Nabízíme:

  • Štědré sociální bonusy nejen na základě vaší výkonnosti i Vánoční bonusy na základě výkonnosti celé společnosti (například zvláštní odměna při dosažení životního jubilea nebo při narození potomka)
  • 25 dní dovolené a home office po domluvě také možný, sick days? Kolik HO může být týdně? (HO podle dohody, sick days dle dohody)
  • Lokalita pracoviště:

    Praha-Chabry

    (výborná dostupnost od metra C - 4 minuty autobusem)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Individuální rozvržení pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.