Obchodník/ice s NJ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Kutná Hora
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti estetické medicíny, pomáhá zákazníkům vybrat správného chirurga podle potřeb a zajišťuje vše od úvodní konzultace až po zákrok a následnou péči, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • Přijímat s úsměvem nové poptávky od klientů a seznamovat je s tím, co jim dokážeme nabídnout
  • Objektivně posuzovat jejich přání a hledat pro ně ta nejlepší řešení
  • Vést pestré telefonáty s klienty, ale také s lékaři a klinikami
  • Starat se o to, aby celý průběh zákroku byl pro našeho klienta co nejpříjemnější
  • Vést obohacující diskuze v rámci týmu a vyměňovat si zkušenosti
  • Přispívat dobrou náladou k pozitivnímu duchu firmy

Vlastnosti, které požadujeme:

  • Rádi komunikujete a rozvíjíte dialog
  • Prahnete po uplatnění němčiny (min. C1), která je zde požadavkem
  • Dokážete se nadchnout a oceňujete, když žádný den není stejný
  • Organizační schopnosti Vám zajišťují vnitřní klid při práci i po ní

Nabízíme:

  • Zajímavou, kreativní práci v oblasti plastické chirurgie
  • Mzdové ohodnocení 40 000 Kč + provize
  • Klienty nebudete aktivně vyhledávat, oni vždy kontaktují Vás
  • Přátelský kolektiv, moderní kancelářské prostory
  • Možnost realizace svých podnětů
  • Možnost využití a zdokonalení německého jazyka pod vedením rodilého mluvčího
  • Home Office 2 dny v týdnu po 3-5 týdnech
  • Příspěvěk na stravování
  • Pozice je vhodná pro absolventy, vše Vás naučíme
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita:

    Kutná Hora

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.