Asistent(ka) obchodu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Břevnov, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a servisem technologií, které umožňují vysílat televizní zpravodajství, produkovat filmy, dokumenty nebo seriály, zajišťovat sportovní přenosy, vyrábět reklamní spoty, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Asistent(ka) obchodu.

Náplň práce:

  • Vedení obchodních případů
  • Příprava cenových nabídek a uzavíraní smluv
  • Komunikace se zahraničními dodavateli
  • Rozvoj a budování obchodních vztahů se zákazníky
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • Dobrá orientace v portfoliu produktů a služeb
  • Chuť učit se novým technologiím

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v prodeji minimálně 1 rok
  • Základní zkušenosti s tvorbou obchodních nabídek a kalkulací
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Aktivní přístup a spolehlivost
  • Angličtina minimálně na úrovni B2
  • Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
  • PC dovednosti – MS Office

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příjemné zázemí a malý kolektiv
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě
  • Orientaci ve světě mediálních technologií
  • Standardní pracovní poměr na plný úvazek na HPP
  • Možnosti školení
  • Notebook a mobilní telefon i k soukromému využití
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Nápoje v kanceláři zdarma
  • Datum nástupu: dle dohody
  • Místo výkonu práce: moderní kanceláře

    Praha 6 - Břevnov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4463575  Datum zveřejnění: 9.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc