Tajemník města

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Tajemníka

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace všech činností a odborů městského úřadu, vydávání vnitřních směrnic
  • Plnění úkolů uložených zastupitelstvem města, radou města nebo starostou
  • Plnění činností statutárního orgánu v pracovněprávních záležitostech
  • Plnění další úkolů dle platných právních předpisů
  • Plnění povinností dle zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění
  • Plnění povinností dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků v platném znění

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu
  • Zvláštní odborná způsobilost dle zákona o úřednících výhodou
  • Českou státní příslušnost
  • Nejméně tří letou praxi ve státní správě
  • Znalost právních předpisů z oblasti veřejné správy (zejm. zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, zák. č. 262/2006 Sb., zákoník práce, správní řád, dále zákon o úřednících, zákon o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, volební zákony, vše v platném znění)
  • Znalost fungování samosprávy a výkonu státní správy
  • Organizační a rozhodovací schopnosti
  • Znalost práce s PC
  • Komunikační schopnosti a umění jednat s lidmi, seriózní vystupování
  • Kultivované písemné vyjadřování a zvládání veřejné prezentace
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) nebo na životní pojištění,
  • Příspěvek na MHD
  • Služební telefon
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost přidělení služebního bytu
  • Zařazení do 11. platové třídy + osobní příplatek
  • Místo výkonu práce:

    Roztoky

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4464100  Datum zveřejnění: 10.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc