Personalista/-ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních světových distributorů v oblasti fotovoltaiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • Administrativa spojená s nástupy, průběhem zaměstnání a výstupy zaměstnanců,
  • správa osobních složek v souladu s platnými zákony a normami
  • Zpracování podkladů pro měsíční výkazy
  • Komunikace a spolupráce se mzdovou účtárnou
  • Spolupráce s personální agenturou – zadávání požadavků od vedoucích jednotlivých
  • oddělení, komunikace a zpětná vazba, informování o výsledku výběrového řízení
  • Vedení přijímacích pohovorů s uchazeči
  • Organizování školení a LP dle požadavků ZP a dle potřeb provozu
  • Tvorba směrnic a nařízení
  • Ochrana osobních údajů-GDPR

Požadujeme:

  • Min SŠ vzdělání
  • Min. 1 rok zkušeností na obdobné pozici v obchodní společnosti
  • Kompletní znalost firemní personální agendy (docházka, podklady pro mzdy, nástupy
  • a odchody zaměstnanců, organizace a plánování školení, zlepšování procesů atd.)
  • Znalost zákoníku práce a příslušné legislativy
  • AJ na komunikativní úrovni (B2) – slovem i písmem
  • Komunikativnost, flexibilitu, pečlivost, samostatnost a svědomitost
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Znalost MS Office

Nabízíme:

  • Stabilní a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, po odpracování 2 let navýšení na 6 týdnů
  • Možnost občasné práce na home office
  • Po odpracování 2 let nárok na příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Stravenkový paušálu
  • Možnost využít firmou hrazené odborné nebo jazykové vzdělávání
  • Pracovište:

    Brno

  • Nástup: Možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.