Manažer/ka projektů protipovodňových opatření

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá oblastí architektury, urbanismu a tvorbou města, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • koordinovat projekty dílčích etap protipovodňových opatření
  • zajišťovat plnění projektu z hlediska času, rozsahu a rozpočtu
  • kontrolovat průběh projektové přípravy
  • koordinovat činnost jednotlivých zúčastněných subjektů
  • komunikovat se zpracovateli projektové dokumentace a dotčenými organizacemi
  • zajišťovat spolupráci se specialisty a subdodavateli
  • připravovat podklady pro projednání v orgánech města

Požadavky:

  • máte VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi v oboru minimálně 5 let
  • máte zkušenost s koordinací a vedením projektů
  • umíte věci dotáhnout do konce
  • máte schopnost zorientovat se ve složitém problému a najít funkční řešení
  • umíte myslet koncepčně a jste týmový hráč
  • vítáme znalost stavebního práva a zákona o zadávání veřejných zakázek

Nabízíme:

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři města Brna
  • možnost podílet se na přípravě největšího strategického projektu města
  • přátelské a kreativní pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
  • práce na plný úvazek
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, 11. platová třída
  • navíc osobní ohodnocení jako významná složka platu (po zkušební době)
  • pět týdnů dovolené
  • vzdělání, školení, exkurze, odborný růst
  • benefity na kulturu nebo sport – Multisport karta, fond kultury nebo příspěvek na penzijní pojištění
  • nástup možný ihned, případně dle domluvy
  • lokalita

    Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.