Interní technik – dřevoobráběcí stroje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Řeporyje, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která působí ve výrobě a odbytu dřevoobráběcích strojů, hledáme kandidáta na pozici

Pracovní náplň:

  • Pravidelná (každodenní) komunikace s výrobním závodem v Rakousku
  • Koordinace servisní činnosti
  • Řešení technických závad po telefonu či mailu
  • Práce v kanceláři Praha 5 (tato pozice je in house)

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání ideálně v oboru mechatronik
  • Praxi v oboru (obráběcí stroje, nástroje atd.) na pozici servisního technika výhodou, ale není podmínkou, vhodné i pro absolventy
  • Komunikativní dovednosti
  • Velmi dobrou znalost AJ nebo NJ – komunikace s výrobním závodem v Rakousku
  • Chuť pracovat
  • Samostatnost, důslednost a spolehlivost
  • Schopnost pro pochopení požadavků zákazníka nebo servisního technika
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Preferujeme kandidáty ochotné učit se a být dlouhodobě přínosem
  • Bydliště Praha a blízké okolí

Nabízíme:

  • Dobré platové ohodnocení
  • HPP na dobu neurčitou
  • Počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Odborné zaškolení, možnost profesního růstu
  • Nástup ihned, případně dohodou
  • Sídlo společnosti a kancelář v lokalitě

    Praha 5

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4465977  Datum zveřejnění: 14.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.