Směnový mistr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Uhříněves, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí více než 20 let v oboru rotačního obrábění kovů a nabízí svým zákazníkům nejmodernější technologické postupy, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • organizace práce a řízení směny
  • každodenní spolupráce s oddělením jakosti a s vedením společnosti
  • vedení přiděleného týmu do 20 osob
  • kontrola dodržování interních systémů a nařízení v oblasti BOZP
  • uvolňování pracoviště při náběhu nové práce
  • měření obrobků na měřících zařízeních
  • kontrola návozů materiálu ke stroji (kulatina)
  • metodická pomoc výrobním operátorům

Očekáváme:

  • praxi v kovoobrábění nebo v jiném průmyslovém odvětví
  • zkušenosti s vedením menšího týmu výhodou
  • znalost práce s měřidly a čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • plat 42.000 Kč až 46.000 Kč
  • výplatu náborového příspěvku 5.000 Kč
  • stravné ve výši 1.800 Kč měsíčně
  • pro mimopražské možnost ubytování
  • věrnostní odměny při pracovním jubileu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní aktivity jako návštěvy veletrhů, vánoční akce
  • vzdělávání v oblasti komunikace (soft skills)
  • výhodný tarif pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • pitný režim a stravování na pracovišti
  • placené volno nad rámec dovolené
  • místo výkonu práce:

    Praha 22 - Uhříněves

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.