Operation Specialist

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Pardubice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti správy pohledávek, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Operation Specialist.

Náplň práce:

  • Párování plateb
  • Spolupráce s účtárnou
  • Administrace pohledávek v mandátní správě (importy předaných dat zajišťování výstupních zpráv)
  • Komunikace s mandanty na denní bázi
  • Vyřizování žádostí o vrácení přeplatku

Požadujeme:

  • SŠ ideálně ekonomické + praxe v administrativě nebo SŠ vzdělání + praxe ve financích nebo ve finančním oboru, případně VŠ ekonomického směru výhodou
  • MS Office; uživatelská znalost Excel
  • Znalost AJ - úroveň B1
  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, učenlivost, loajalita a schopnost týmové spolupráce
  • ŘP sk. B
  • Ochota se dále vzdělávat a rozvíjet

Nabízíme:

  • 5 dní Sick days
  • Kvartálně 2 dny Free days
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Roční vánoční bonus
  • Stravenky v hodnotě 105 Kč
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Prostředí největší globální společnosti v oboru se švédským zázemím
  • Prostor a podpora pro vlastní rozvoj, zaškolení
  • Nástup možný ihned, případně dohodou
  • Pracovní smlouva nejdříve na dobu určitou na 1 rok, pak po dobu trvání MD
  • Místo výkonu práce: centrum

    Pardubic.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.