Řidič skupiny C+E (PO – PÁ doma)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient je komplexním dodavatelem v oblasti dopravního značení a bezpečnosti provozu.

Hlavní činností je údržba silnic, realizace vodorovného dopravního značení, instalace silničních ocelových svodidel, instalace svislého dopravního značení, aplikace protismykových a protinámrazových systémů, dodávky veškerého příslušenství a vybavení pozemních komunikací...

Hledá kolegyni/kolegu na pozici

Řidič skupiny C+E (PO – PÁ doma).

Náplň práce:

  • Pestrá práce kombinující řízení a zajímavou práci v terénu
  • Řízení strojů nad 12 tun a nejen nákladních vozidel (dále příkopová fréza, samosběr, TATRA, případně bagr a traktor)

Požadujeme:

  • Vyučení (ideálně technického směru)
  • Řidičský průkaz skupiny C+E
  • Ochotu pracovat jako řidič, ale i současně jako člen party v případě, že se pracuje na místě
  • Profesní průkaz, lze si jej doplnit i v průběhu zaměstnání, rádi se budeme na tomto i finančně angažovat
  • Řidičský průkaz skupiny E a T výhodou
  • Čistý Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

  • Stabilitu a zázemí silné společnosti
  • Stabilitu práce v nestabilní době
  • Výborné mzdové ohodnocení (40 000 – 60 000 Kč)
  • Nákladní vozidla k zapůjčení pro soukromé účely
  • 4 týdny dovolené
  • Stravenky (100 Kč)
  • Ideální pracovní doba: standardně PONDĚLÍ – PÁTEK (40 hod. týdně) – večer doma
  • Místo výkonu práce:

    Berounsko

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.