Vedoucí operativy / Head of Operations

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních světových distributorů v oblasti fotovoltaiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Vedoucí operativy / Head of Operations.

Náplň práce:

  • Vedení nákupního a technického oddělení, řízení běžného chodu firmy
  • Koordinace úkolů s lokálním managementem a centrálou
  • Implementace zadaných úkolů ve svěřených odděleních
  • Personální rozvoj svěřených oddělení
  • Úzká spolupráce s vedoucími ostatních úseků firmy
  • Proaktivní tvorba a zlepšování firemních procesů
  • Pravidelný reporting dle požadavků managementu
  • Dodržování a sledování dodržování firemních pravidel

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost AJ na samostatné komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • Zkušenosti s vytvářením a optimalizací firemních procesů
  • Schopnost navrhovat a plánovat rozvoj firmy
  • Výborné schopnosti vést kolektiv zaměstnanců
  • Dynamický a proaktivní přístup
  • Týmový hráč s orientací na výsledek celku
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • Uživatelskou znalost PC, výbornou znalost balíku MS Office

Nabízíme:

  • Zajímavou a samostatnou práci na HPP v dynamicky se rozvíjejícím oboru
  • Motivující platové ohodnocení (fix + výkonnostní bonusy)
  • Smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
  • Notebook, telefon
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, po odpracování 2 let navýšení na 6 týdnů
  • Možnost občasné práce na home office
  • Po odpracování 2 let nárok na příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Možnost využít firmou hrazené odborné nebo jazykové vzdělávání
  • Firemní akce, teambuildingy
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita pracoviště:

    Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4468261  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc