Směnový mistr - strojírenství

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Svitavy
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která patří k významným hráčům v oblasti strojírenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Směnový mistr

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti
  • Řízení výroby na svěřeném úseku
  • Vedení týmu podřízených pracovníků (operátoři, seřizovači, manipulanti)
  • Plánování a organizace výrobních směn
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • Zodpovědnost za kvalitu vyráběných výrobků
  • Kontrola dodržování pracovní a technologické kázně

Požadujeme:

  • Min. ÚSO nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • Víceletá praxe ve vedení výrobního týmu ve strojírenské výrobě
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost práce na PC
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Průkaz VZV – výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost, svědomitost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Stabilní práci na HPP v rostoucí české společnosti
  • Platové ohodnocení podle zkušenosti a praxe
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Stabilitu společnosti, která rozšiřuje výrobu
  • Měsíční bonusy v závislosti na plnění zadaných úkolů
  • Bonusový příplatek za vedení týmu pracovníků navíc
  • Příplatek za noční a víkendové směny
  • 5 týdnů dovolené
  • Výroční odměny dle zisků společnosti
  • Zaměstnavatelem hrazená odborná a jazyková školení
  • Služební mobil a notebook
  • Stravenkový paušál
  • Zvýhodněné závodní stravování
  • Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefon
  • Nástup: možný ihned
  • Lokalita pracoviště:

    Polička

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.