Business / event manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá pořádáním eventový akcí (pro B2B i B2C klientelu), hledáme vhodné kandidáty na pozici Business / event manažera.

Hledáme silnou, energickou, ambiciózní, kreativní a houževnatou posilu do našeho Dream Teamu.

Co bude ležet na tvých bedrech?

  • budeš komunikovat s novými i stálými klienty
  • zajišťování a realizace eventových aktivit
  • budeš vyhledávat nové klienty
  • čekají tě přípravy různých projektů a rozpočtů
  • povedeš vlastní produkční tým
  • stanovování a plnění finančních plánů firmy
  • vyhodnocování a reporting finančních plánů
  • možnost v budoucnu vytvoření si vlastního týmu a týmů po České republice

Jak si tě představujeme?

  • máš minimálně SŠ vzdělání
  • jsi jak dobrým obchodníkem, tak projekt/event manažerem, dokážeš skvěle komunikovat, zároveň organizovat a využívat svoji kreativitu
  • máš praxi na pozici obchodník/event manažer/ hotelový event manažer minimálně 3 roky
  • výhodou je, pokud máš již zkušenost v oblasti pořádání akcí, seminářů, kongresů nebo přípravou večírků
  • vlastníš řidičský průkaz sk. B
  • máš perfektní češtinu slovem i písmem, cizí jazyky jsou velkou výhodou
  • jsi pozitivně laděná osobnost a nejdeš pro úsměv daleko
  • máš organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • dokážeš efektivně komunikovat na všech úrovních
  • dobře ovládáš PC (MS Office - PPT, Word, Excel, Outlook) a nebojíš se nových moderních aplikací
  • umíš reagovat na rychlé, neustále se měnící prostředí
  • jsi časově flexibilní a samostatné rozhodování pro tebe není problém
  • dokážeš samostatně pracovat, ale zároveň si týmový hráč

Čím tě u nás odměníme?

  • fixní mzdou s možností bonusu za plnění cílů a řízení celého obchodu
  • moderní kanceláří přímo v centru města

    Ústí nad Labem

  • členstvím v mladém a dynamickém týmu
  • nezávislostí, možností flexibilní pracovní doby a home office
  • firemním telefonem a notebookem
  • možností vzdělávání v rámci odborných seminářů / školení
  • společnými akcemi i mimo práci, jsme přeci eventová agentura

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4469486  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc