IT web analytik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Chodov, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá odbornou podporou výkonu státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • podílení se na analýze, definici požadavků a případů užití a návrhu řešení
  • organizace analytických setkání s uživateli a s programátory
  • spolupráce při vytváření cílových aplikací a jejich implementace do ostrého provozu
  • podílení se na přípravě a realizaci rozvoje IS formou projektu
  • určování priority vývoje a koordinování finální implementace
  • spoluurčování směru vývoje jednotlivých modulů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu (v případě relevantní praxe není podmínkou)
  • schopnost identifikovat a popsat požadavky na řešení, schopnost návrhu řešení
  • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • základní, alespoň školní praktická zkušenost s analýzou a návrhem řešení
  • výhodou znalost datového modelování a práce s prostorovými daty, znalost analytických nástrojů, GIS technologií, UML a BPMN
  • analytické myšlení a komunikativnost
  • samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • platové podmínky vycházející z 12. platové třídy (s přihlédnutím k dosaženému vzdělání a uznatelné praxi), kvalitní osobní ohodnocení, odměny dle dosažených výsledků
  • dlouhodobou spolupráci na plný úvazek
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • perspektivní a zajímavou práci v oboru informatiky ve spojení s ochranou přírody
  • zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál, FKSP, 5 týdnů dovolené, sick days, firemní společenské a sportovní akce
  • kvalitní technické vybavení, notebook, služební mobilní telefon
  • možnost sebevzdělávání v souvislosti s plněním úkolů
  • možnost profesního vzdělávání formou odborných školení, kurzů, jazykových kurzů, konferencí, včetně případné certifikace
  • svou snahou a nápady můžete ovlivnit stav přírody a kvalitu péče o životní prostředí
  • místo výkonu práce:

    Praha 11 – Chodov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.