Projektant ZTI (zdravotně technické instalace)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Libeň, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, projekční a inženýrskou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Projektování dle zadání se zaměřením na zdravotně technické instalace
  • Jedná se především o projektování rozvodů vody a kanalizace

POŽADUJEME:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • Min. 5 let praxe v oboru
  • Autorizace ČKAIT podmínkou
  • Znalost programů AutoCAD, Revit - výhodou

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a moderní společnosti
  • Stabilní a dobré mzdové ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport karta
  • Firemní akce
  • Práci v pohodovém až rodinném týmu na zajímavých projektech
  • Zázemí stabilní technicko-stavební společnosti
  • Nové a moderní kancelářské prostředí, s možností využití parkování také pro cyklisty
  • Místo výkonu práce:

    Praha 8

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4469942  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc