Etický hacker/ka (penetrační testování)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Karlín, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou společnost, poskytující komplexní služby v oblasti vývoje software na zakázku, cyber security a outsourcingu IT specialistů, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Etický hacker/ka (Penetrační testování)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Hledání bezpečnostních zranitelností v aplikacích nebo infrastruktuře
  • Spolupráce v týmu etických expertů, kteří se v oblasti pohybují už dlouhé roky a jejich práce je i jejich koníčkem
  • Práce převážně z Kali Linuxu a jeho pentesterskými nástroji

POŽADUJEME:

  • Zájem o kybernetickou bezpečnost
  • Znalost prostředí OS Windows i Linux a sítí a TCP/IP na pokročilé úrovni
  • Základní přehled v programování, skriptování a principech vývoje webových aplikací
  • Výhodou je také znalost metodik penetračního testování (OWASP, OSSTMM) nebo vlastnění některé z certifikací z kybernetické bezpečnosti

NABÍZÍME:

  • Práci ve stabilní české společnosti s kontinuálním růstem
  • Možnost dalšího vzdělávání, interní workshopy, získání certifikací
  • Kooperaci na testech na zajímavých projektech i pro globální zahraniční zákazníky
  • Minimum byrokracie, lidský a přátelský přístup
  • Flexibilní pracovní dobu / home office
  • Neformální a příjemnou atmosféru
  • Možnost práce na HPP nebo IČO
  • Teambuildingy, sportovní aktivity a další
  • Lokalita –

    Praha 8 Karlín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4472085  Datum zveřejnění: 24.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc