Mzdová účetní - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nusle, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výstavbou fotovoltaiky, hledáme vhodné kandidáty pro dlouhodobou spolupráci s perspektivou do budoucnosti na pozici

Mzdová účetní

Náplň práce:

  • Vedení mzdové agendy (30-40 zaměstnanců)
  • Zpracování mezd a další mzdové agendy (odvody, srážky ze mzdy, daň z příjmu apod.)
  • Kompletace podkladů pro docházku zaměstnanců
  • Zpracování dat v účetním sytému HELIOS (velkou výhodou)
  • Zpracování stravenek, cestovních náhrad
  • Zpracování exekucí, další administrativa

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání SŠ (ekonomického směru výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici 2-3 roky, včetně příslušným SW pro mzdy
  • Znalost účetního systému HELIOS (výhodou)
  • Znalost MS Office (Word, Excel) na uživatelské úrovni
  • Nutný zájem o profesní rozvoj a další vzdělání v oboru
  • Organizační schopnosti, komunikační schopnosti, spolehlivost

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci a stabilitu na trhu práce
  • Pracovní pomůcky: osobní počítač, mobil
  • Flexibilní pracovní dobu, dle domluvy možnost práce z domova
  • Kompletní zaškolení a vzdělávací kurzy
  • Příjemné, přátelské prostřední, osobní přístup
  • Výbornou dopravní dostupnost
  • Místo výkonu práce:

    Praha 2 – Nusle

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.