Stavbyvedoucí - Plzeňsko

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zabývá železo-betonovými konstrukcemi, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Stavbyvedoucí - Plzeňsko.

Náplň práce:

  • řízení staveb (převážně rodinné domy, bytovky), organizace práce včetně dohledu nad podřízenými
  • vedení stavebních deníků a dalších potřebných podkladů
  • spolupráce se subdodavateli
  • budete mít na starosti 2 – 3 stavby

Co od Vás očekáváme:

  • praxi v realizaci staveb výhodou
  • schopnost plánování a organizace
  • časovou flexibilitu, samostatnost

Co Vám nabízíme:

  • formu spolupráce na HPP/IČO
  • práci vhodnou i pro čerstvé absolventy
  • mzdu složenou ze základu + % podílu ze zisku: 33 – 65 000 Kč dle zkušeností
  • pracovní dobu od pondělí do pátku, víkendy velmi výjimečně
  • auto, mobil, notebook i pro soukromé účely
  • práci převážně na

    Plzeňsku

  • možnost zajištění ubytování (zakázky jsou většinou v dojezdové vzdálenosti)
  • nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Ubytování/příspěvek na ubytování
Provize z prodeje
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.