Servisní technik / technik pro výzkum a vývoj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Letňany, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, technologicky vyspělou českou firmu působící od roku 1992 v oboru průmyslové kvality – zejména NDT (nedestruktivního testování) pro společnosti jako Rolls Royce, Airbus, BMW, Korea Airlines, Lufhansa, Fagor apod., hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce – Servisní technik (cca 50% pracovní náplně):

  • Samostatné řešení servisních zásahů v ČR a zahraničí na námi vyráběných zařízení – strojní výrobky zákaznického charakteru
  • Servis strojních a elektro částí zařízení
  • Komunikace se zákazníky (odborné poradenské služby)

Náplň práce – Technik pro oddělení výzkumu a vývoje (cca zbylých 50% pracovní náplně):

  • Spolupráce s vývojáři, tvorba návrhů inovativních strojních a elektro řešení
  • Strojní a elektro montáž přípravků a menších zařízení
  • Možnost rozvíjet se dle zájmu v dalších oblastech – CAD a elektro projekce, programování PLC

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření (obor elektro – výhodou)
  • Zkušenosti na obdobné pozici – výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci a elektro-schématech
  • Aktivní a odpovědný přístup, ochota učit se novým věcem a odborně se rozvíjet
  • Základní znalost AJ (čtení technické dokumentace) a ochota se AJ doučit
  • Komunikativní úroveň AJ (slovem i písmem) – výhodou
  • Ochota cestovat po ČR i do blízkého zahraničí
  • Min. základní znalost IT a/nebo PLC výhodou
  • Oprávnění dle vyhlášky 50/1987 výhodou
  • Vhodné i pro absolventy se zájmem o obor

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP (příp. na IČO/vedlejší pracovní poměr – dle dohody) u české, středně veliké, mezinárodně uznávané společnosti s perspektivním portfoliem
  • Mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Částečně flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Časem možnost služebních cest (ČR i zahraničí – EU, Asie, …)
  • Plně hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Hrazený telefon s 5 GB dat; možnost přidat jedno další soukromé číslo pod výhodný firemní tarif (nehrazeno)
  • Příspěvek na důchodové spoření
  • Zaškolení v oblasti defektoskopie a jiná odborná školení dle potřeb
  • Pestrou smysluplnou práci – výroba společensky důležitých produktů zajišťující např. bezpečnost letecké dopravy apod.
  • Spolupráci na zakázkách pro světově uznávané společnosti
  • Možnost profesního rozvoje
  • Pomoc při zajištění ubytování pro mimopražské pracovníky
  • Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD), možnost parkování
  • Kvalitní pracovní zázemí
  • Pravidelné společensko-sportovní akce
  • Nadstandardně přátelské prostředí středně veliké rodinné firmy, lidský přístup vedení
  • Místo výkonu práce:

    Praha Letňany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na vzdělání
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4475670  Datum zveřejnění: 30.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc