Projektant elektro „Pojď s námi vyrábět pivo“

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Křeslice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Projektant elektro „POJĎ S NÁMI VYRÁBĚT PIVO“.

Chceš se podílet na projektech automatizace výroby světových značek piv a rozvíjet se pod vedením zkušených kolegů? Pak jsi ten, koho hledáme!

Náplň práce:

  • Příprava elektro projektů řídících systémů v prostředí EPLAN
  • Příprava podkladů pro výrobu rozvaděčových a řídících polí
  • Příprava projektové dokumentace
  • Spolupráce na tvorbě řešení a nabídek pro zákazníky
  • Komunikace s projektovým týmem, dodavateli i zákazníky naší společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Platnou vyhlášku č. 50 - min. § 6 nebo vyšší
  • Min. 1 rok praxe
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost prostředí EPLAN
  • Znalost 2D konstrukce v systému AutoCAD výhodou
  • Znalost řídicích systémů Siemens výhodou
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Schopnost týmové práce
  • Ochotu a schopnost se dále vzdělávat

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s 30letou historií
  • Rozmanitou a tvůrčí práci na zajímavých projektech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v neformálním prostředí a mladém kolektivu
  • Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
  • Spolupráce s významnými firmami na trhu – Plzeňský Prazdroj, Pivovary Staropramen, Pivovary Heineken, Pivovary Lobkowicz, Coca-Cola, Karlovarská Becherovka, STOCK Božkov, Rudolf Jelínek a další
  • Řadu firemních benefitů – kvartální systém odměňování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenkový paušál, výuka angličtiny, 5 dní volna ročně navíc, Multisport karta, firemní notebook a telefon, placené případné přesčasy/náhradní volno a v případě zahraničních cest maximální možné diety + 40 % kapesného navíc
  • Místo výkonu práce:

    Praha – Křeslice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4481536  Datum zveřejnění: 5.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc