Finančný/mzdový účtovník - Finančná/mzdová účtovníčka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je významným eshopom s elektronikou, smartfónmi, tabletmi a mobilnými doplnkami, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Finančný/mzdový účtovník - Finančná/mzdová účtovníčka.

Náplň práce:
- pravidelné spracovávanie a príprava podkladov účtovnej agendy
- účtovanie účtovných dokladov (faktúry dodávateľské, odberateľské, dobropisy od dodávateľov, zápočty atď.)
- účtovanie v súlade s legislatívnymi predpismi a internými postupmi
- písomná, elektronická a telefonická komunikácia s ekonomickým oddelením
- príprava platobných príkazov
- zúčtovanie/kontrola účtovných dokladov predajní
- evidencia dlhodobého majetku (účtovanie odpisov, doklady o zaradení/vyradení majetku)
- písomná, elektronická a telefonická komunikácia s predajňami a zákazníkmi

Požadujeme:
- stredoškolské vzdelanie s maturitou (ekonomické)
- prax na obdobnej pozícii min. 1 rok
- skúsenosť so spracovávaním miezd alebo ochota naučiť sa spracovávať mzdy
- znalosť práce na PC (MS Office)
- zodpovedný a aktívny prístup k práci
- výhodou je znalosť SW ABRA
- zmysel pre detail
- schopnosť učiť a zlepšovať sa
- tímovosť

Nabízíme:
- príjemné pracovné prostredie v priateľskom kolektíve
- podpora tímu a vedenia, ktoré má ľudský prístup
- možnosť sebarealizácie
- na prácu aj na súkromné použitie ti poskytneme zariadenia Apple
- dostaneš zamestnaneckú zľavu na všetky produkty
- multisport karta
- flexibilná pracovná doba
- miesto výkonu práce: Bratislava - Eurovea

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Multisport karta, flexibilná pracovná doba, zamestnanecká zľava na všetky produkty.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je významným eshopom s elektronikou, smartfónmi, tabletmi a mobilnými doplnkami, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Finančný účtovník / Finanční účtovníčka.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4485281  Datum zveřejnění: 13.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac