Rozpočtář/přípravář stavby - práce z domova

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Stodůlky, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zabývá železo-betonovými konstrukcemi, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Rozpočtář/přípravář stavby – práce z domova

Náplň práce:

  • příprava a celkový dohled nad rozpočtem
  • sestavování cenových kalkulací
  • objednávání materiálu
  • kontrola nákladů v průběhu realizací prací
  • příprava a kontrola fakturace
  • příprava a kontrola smluv pro subdodavatele

Co od Vás očekáváme:

  • praxi na pozici rozpočtář/přípravář
  • uživatelskou znalost MS Office, zejména Excel
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Co Vám nabízíme:

  • formu spolupráce na HPP/IČO
  • práci na zkrácený úvazek
  • pozici vhodnou pro maminky na mateřské dovolené
  • mzdu složenou ze základu + % podílu ze zisku: 25 – 50 000 Kč dle výkonu
  • možnost procovat z domova
  • mobil, notebook, tiskárnu i pro soukromé účely
  • kancelář:

    Praha – Stodůlky

  • nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Práce převážně z domova
Možnost občasné práce z domova
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4493303  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.