Technická podpora prodeje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nusle, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, německou společnost, která vyrábí elektrotechnické komponenty pro silové a signálové obvody, datové sítě a průmyslovou automatizaci, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Technická podpora prodeje.

Náplň práce:

  • Technické poradenství a produktový management
  • Zpracování nabídek, obchodních projektů a nabídkových řízení, komunikace se zákazníky
  • Podpora obchodního teamu
  • Spolupráce s produktovým management v centrále

Požadavky:

  • SŠ, VŠ elektro vzdělání (elektro, MaR)
  • Pokročilou znalost AJ (komunikace s centrálou, dokumentace v AJ, vzdělávací kurzy,)
  • Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Orientace v oboru / vítaná praxe v elektro-projekci
  • Kreativita, tah na branku, flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní renomované mezinárodní firmy
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Perspektivu profesního růstu a rozvoje v rámci mezinárodní firmy, školení v ČR i v zahraničí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené a možnost čerpání sick days
  • Nadstandardní benefity (jazykové kurzy, firemní příspěvek na kulturu/zdraví/rekreaci, stravenky, mobilní telefon, notebook)
  • Pravidelné teambuilding akce
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce:

    Praha 4, Pražského Povstání

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Individuální rozpočet na osobnostní růst
Účast na zahraničních konferencích
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.