Truhlář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Horní Heršpice, Brno
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme

Truhláře

do výroby s praxí. Společnost se zaměřuje na výrobu nábytku pro VIP klientelu, kterým primárně zařizuje kompletní vybavení bytu, domu, ale realizuje také komerční prostory, restaurace a kanceláře. Firma disponuje nejmodernějším strojním vybavením celé dílny, mladým a přátelským kolektivem a výbornými prostory pro práci.

Vaše náplň práce:

  • výroba a montáž zakázkového nábytku pro VIP klientelu na dílně
  • kompletace výrobků dle technických výkresů
  • montáže u klientů (většinou v okolí Brna, občas celá ČR či zahraničí)
  • pracovní doba 7:00 – 15:30h

Očekáváme:

  • praxi v oboru truhlářství v zakázkové výrobě 2 roky
  • čtení výrobní a technické dokumentace
  • manuální zručnost a zdatnost
  • pečlivost a spolehlivost
  • smysl pro detail
  • pozitivní přístup k práci a hlavně k zákazníkům
  • samostatnost i práce v týmu
  • ŘP skupiny B

Vaší výhodou pak bude:

  • zkušenosti s obsluhou a programováním CNC
  • příprava výrobní dokumentace
  • zasílání objednávek

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání
  • práce s moderními stroji a nářadím
  • práce na HPP, možnost i IČO
  • maximální platové ohodnocení dle Vašich zkušeností, po zapracování možnost navýšení
  • placené přesčasy
  • možnost výroby výrobku pro svoji potřebu za rozumnou cenu
  • v případě potřeby zapůjčení firemní dodávky pro soukromé účely
  • stravenky
  • místo výkonu práce:

    Brno – Horní Heršpice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.