Farmaceutický reprezentant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která patří k lídrům na farmaceutickém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Farmaceutický reprezentant.

Náplň práce:

  • Vedení obchodních jednání s lékárnami
  • Navazování, udržování a prohlubování kontaktů s klienty
  • Monitoring konkurence
  • Administrativa, aktualizace databáze klientů
  • Reporting vedení společnosti
  • Účast na školeních

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe na obchodní pozici - výhodou
  • Komunikační dovednosti, organizační schopnosti
  • Cílevědomost, obchodní duch, flexibilita
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • PC dovednosti
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Zázemí menší stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení – základ + bonusy
  • Vysokou míru seberealizace
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon a notebook
  • Školení
  • Dovolená 25 dní
  • Sickdays
  • Místo výkonu:

    Praha - západ, Západní Čechy, Jižní Čechy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.