Zdravotní sestra na lůžkové oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Karviná
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zdravotnickou organizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • Poskytování zdravotní péče
  • Vedení zdravotní dokumentace
  • Příjem, překlad a propouštění pacientů
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • Odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Praxe z interních oborů a lůžkových oddělení – výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Samostatnost, schopnost pracovat v týmu
  • Pracovitost, flexibilita

Nabízíme:

  • Směnný provoz, práce na HPP
  • Zvýhodněnou hypotéku, mobilní tarif nebo leasing, náborový příspěvek
  • Odpovídající platové ohodnocení, proplácení přesčasových hodin
  • Práci v moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • Podmínky pro osobní a profesní rozvoj, podpoření při dalším vzdělávání
  • Dotované stravování, příspěvek na bydlení, firemní školka a jesle
  • Pro absolventy možnost přidělení osobního mentora, stipendium nejen pro poslední ročníky
  • 25 dní dovolené, 2 sick days
  • Mzdu od 28 - 48 000 Kč vzhledem k praxi + příplatky (rizikový příspěvek, příspěvek za směnnost, osobní ohodnocení)
  • Lokalita:

    Havířov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování/příspěvek na ubytování
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na vzdělání
Profesní/osobní kouč
Firemní školka

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.