Business Account Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem kuchyňských dřezů a baterií, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Jednání se zákazníky
  • Příprava cenových nabídek
  • Prodej produktů a prezentace firmy na předem připravených jednáních
  • Výjezdy v rámci ČR, především střední Čechy a Praha
  • Rozvoj obchodní sítě a akvizice nových klientů
  • Práva zákaznického portfolia v daném regionu
  • Plnění obchodních cílů společnosti
  • Pravidelný reporting

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe a zkušenosti v oblasti služeb vítána
  • Znalost práce na PC (Excel, Word, internet…)
  • Schopnost plánovat, řídit a organizovat svoji činnost v souladu s požadavky
  • Samostatné vedení obchodních jednání a prezentaci
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Komunikační schopnosti
  • Bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
  • Flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • PPS – Pay-per-sale
  • Dobrá znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou stabilní práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení (základní mzda + odměny z obratu)
  • Mobilní telefon, PC, služební automobil i k soukromým účelům, stravenky
  • 20 dní dovolené
  • Práci na homeoffice
  • Lokalita působení především

    Praha a střední Čechy

  • Kancelářské zázemí v Třinci, nutno dojíždět na občasné porady

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.