Montér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je přední světový dodavatel strojů pro příčné klínové válcování ocelí a hliníkových slitin, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Montér

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Montážní práce (broušení, lícování)
  • Rozkládání a skládání strojů nebo jejich částí
  • Zámečnické, příp. svářečské práce – dle kvalifikace
  • Čtení technických výkresů
  • Čištění a údržba dílů – regulování, škrábání
  • Úklid vlastního pracoviště po pracovním úkonu

POŽADUJEME:

  • Min. výuční list, ve strojírenském oboru – výhodou
  • Praxi v obdobném provozu - výhodou
  • Zkušenosti s montážemi a údržbou větších strojů (napr. lisy, buchary apod.)
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Vazačský průkaz, Jeřábnický průkaz nebo Průkaz pro práci ve výškách – výhodou
  • Zdravotní způsobilost
  • Samostatnost
  • Časovou flexibilitu
  • Alespoň částečnou znalost českého jazyka a aktuální přeložený výpis ze zdravotní dokumentace – u cizinců

NABÍZÍME:

  • Stabilní práci na HPP (možnost i na ŽL) v silné české společnosti s více než 150 – letou tradicí v oboru
  • Motivující platové ohodnocení (fix + výkonnostní odměny)
  • 5 týdnů dovolené + 1 dodatkový den
  • Měsíční výkonnostní odměny za odvedené Nh
  • Možné prémie vedoucích
  • Příplatky za víkendy, svátky, odpolední směny
  • Pracoviště blízko centra
  • Stravování v areálu dotované zaměstnavatelem
  • Dotované občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na rekreaci a ozdravné pobyty dětí zaměstnanců
  • Očkování proti chřipce
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Závodní lékařská péče
  • Parkování v areálu
  • Pracoviště:

    Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Příspěvek na dovolenou
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.