Obráběč kovů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Dolní Bousov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou strojírenskou společnost, která se soustředí zejména na průmyslovou automatizaci a zakázkovou strojírenskou výrobu pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Obráběč kovů.

Náplň práce:

  • Obrábění na několika typech obráběcích strojů (zakázková výroba)
  • Frézování na 3osém, 5osém stroji
  • Práce na soustruhu
  • Elektroerozivní drátové řezání
  • Broušení na plocho, broušení na kulato
  • Programování CNC stroje v systémech Sinumeric a Heidenhain
  • Plazmové řezání

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru
  • Vhodné i pro absolventy (výhodou)
  • Orientace v 2D a 3D výkresové dokumentaci
  • Programování v SINUMERIC či HEIDENHEIN (výhodou)
  • Chuť přijímat nové informace
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou
  • Náborový příspěvek 20 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Práci ve dvousměnném provozu
  • Práci v nové a čisté výrobní hale, pestrou práci na různorodých strojích
  • Možnost rozšíření praxe a profesního růstu
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Roční prémie dle zisku firmy
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Stravenkový paušál, příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Příspěvky za doporučení uchazeče (kolegy)
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvky při narození dítěte
  • Místo výkonu práce:

    Osek u Dolního Bousova

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4493835  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.