Pracovník - pracovnice podatelny a spisovny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Lysolaje, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, Úřad městské části Praha, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • Zajišťování chodu listinné a elektronické podatelny a výpravny
  • Elektronická podatelna představuje datovou schránku úřadu a e-podatelnu
  • Další úkoly uložené starostou a tajemníkem

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Fyzická osoba, která dosáhla min. 18 let věku
  • Občan ČR nebo cizí státní příslušník s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk
  • Způsobilost k právním úkonům
  • Bezúhonnost
  • Organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, důslednost, odpovědnost, ochota dále se vzdělávat
  • Znalost práce na PC

Výhodou:

  • Praxe ve veřejné správě
  • Praxe v práci s informačním systémem GINIS
  • Praxe v práci s datovými schránkami a konverzí dokumentů,
  • Znalost zákona č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů, ve znění pozdějších předpisů, zákon č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů a normy ČSN 01 6910

Nabízíme:

  • Práci v malém přátelském kolektivu
  • 25 dní dovolené + sickdays
  • Stravenky
  • Sociální fond na dovolenou či kulturní akce
  • Místo výkonu práce:

    Prahu – Lysolaje

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4493839  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc