Obchodník B2M

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hostivař, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, největšího evropského dovozce lithium-železo fosfátových baterií bez přímé konkurence, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Pojďte nám pomoci rozvíjet svět baterií

  • Lákají tě hojně diskutovaná témata obnovitelných zdrojů, úložiště elektrické energie, lithiové baterie či fotovoltaika?
  • Jsi připraven/a získat nové technické znalostí?
  • Chceš vyzkoušet, co obnáší obchod na českém trhu u velkých klientů?
  • Rád/a každodenně komunikuješ se zákazníky?

Náplň práce:

  • Realizace kompletního prodejního cyklu u velkých klientů, zpravidla business/corporate úrovně
  • Klienti (např. automotive) vyžadují vysokou úroveň individuální péče, na tobě bude, abys jim jí poskytl/a
  • Tvým úkolem bude navázání a udržení spolupráce s klienty s důrazem na přizpůsobení se jejich potřebám
  • Převzetí a řízení spolupráce s již existujícími důležitými partnery a klienty
  • Hlavním cílem je vyhledání nových klientů, kterým námi dodávaná technologie umožní konkurenční vymezení či výhodu

Požadujeme:

  • Obchodní dovednosti na úrovni samostatného vedení obchodní schůzky, řízení obchodního vztahu s VIP klienty a jeho rozvoje
  • Alespoň tříletou zkušenost na obdobné pozici nejlépe v technické oblasti
  • Technické myšlení, schopnost a chuť se velmi rychle naučit nové věci ze segmentu obnovitelných zdrojů, elektroniky a energetiky
  • Zapojení do plnění úkolů spojených s rozvojem obchodu
  • Zapojení se do zajišťování nezbytné administrativy a plnění úkolů spojených s rozvojem obchodu
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Pozitivní a komunikativní povahu a empatii
  • Někoho s vlastními nápady na rozvoj svého oddělení
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Nástup 40.000 Kč měsíčně a k tomu 30.000 Kč při 100% plnění plánu
  • Klidnou a příjemnou kancelář
  • Flexibilní pracovní dobu. Rád/a si přispíš? U nás můžeš začít pracovat klidně až po desáté
  • Neformální prostředí a žádný škrobený dress code
  • Kancelář typu open space, kde si všichni navzájem rádi poradíme. Ale neočekávej call centrum. Bez hluku a zmatků
  • Home-office v případě potřeby
  • Spoustu benefitů – 5 týdnů dovolené, sick days, flexi passy, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijko atd.
  • Naučíš se spousty nových věcí v technologické společnosti
  • Samoobslužná restaurace hned v přízemí budovy, žádné oschlé bagety z bufáče
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce:

    Praha – Hostivař (možnost parkování)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.