Majster servisu v dielni/ Dielenský majster

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať zaradenie pracovníkov, rozdeľovanie a plánovanie objednávok.
• Prideľovať nástroje, stroje a technické zariadenia.
• Riadiť diely a materiály podľa požiadaviek plánu.
• Poskytovať technickú dokumentáciu (servisná podpora, technické certifikáty)
• V prípade rozšírenia opravy, kontrolovať požiadavky a rozhodovať o schválení a postúpení informácie na servisného technika.
• Monitorovať prácu, kontrolovať kvalitu a vykonávať funkčnú skúšku, kontrolovať presné vykonanie a, v prípade potreby, iniciovať nápravu
• Podporovať zamestnancov pri riešení technických problémov pri náročných situáciách počas opráv
• Zabezpečovať úzku spoluprácu dielne s ostatnými oddeleniami (sklad dielov, predaj, zákaznícky servis) na minimalizáciu otvorených cyklov.
• Priebežne kontrolovať a optimalizovať procesy a postupy, zabezpečovať štýl práce orientovaný na obchod a výsledky.
• Zabezpečovať dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
• Zabezpečovať a zároveň udržiavať poriadok v dielni a dielenských priestoroch
• Ďalšie činnosti spojené s výkonom pracovnej funkcie a plnenie úloh na základe poverenia nadriadeného

• Práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti
• Motivačné odmeňovanie (základná mzda + odmeny v závislosti od počtu predaných hodín + výkonnostné bonusy)
• 100% stravné hradené zamestnávateľom
• 100% úrazové poistenie hradené zamestnávateľom
• Balík sociálnych výhod poskytovaných zamestnávateľom (odmena za jubilejné výročie, príspevok na poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi pri výkone povolania, odmena za odporúčanie kolegu, ročné bonusy a zľavy na produkty)

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.
Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.
Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!
Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Autorizovaný servis úžitkových vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

• Prax s vedením väčšieho tímu mechanikov (10 až 15 ľudí)
• Tímová práca
• Analýza a riešenie problémov
• Informačná a technická gramotnosť
• Odolnosť voči stresu
• organizovanie a plánovanie práce
• Motivácia svojho tímu
• Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
• Bezúhonnosť, lojálnosť
• Manuálna zručnosť, technické myslenie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4494692  Datum zveřejnění: 6.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac