Lékař/ka ambulantního oddělení preventivní kardiologie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Krč, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nemocnici, konkrétně ambulantní oddělení Pracoviště preventivní kardiologie, hledáme kandidáty na zkrácený či plný úvazek na pozici

Náplň práce:

  • Primární i sekundární prevence civilizačních chorob u našich pacientů
  • Péče o pacienty po kardiochirurgických výkonech.
  • Aktivní vyhledávání rizikových znaků a časných asymptomatických stádií nemocí u rizikových pacientů – aneurysma abdominální aorty, změny intrakraniální cirkulace a další.
  • Mezioborová spolupráce s odbornostmi nefrologie, diabetologie, alergologie, kardiochirurgie, cévní a transplantační chirurgie

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání lékařského směru
  • Atestaci z kardiologie nebo vnitřního lékařství

Nabízíme:

  • Práce v superspecializovaném zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi
  • Možnost zapojení do mezinárodních výzkumných projektů a studií
  • Podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
  • Ubytování pro mimopražské uchazeče
  • 5 týdnů dovolené a 5 dní osobního volna
  • Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok
  • Výrazná sleva v lékárnách nemocnice
  • Výhodné stravování přímo na pracovišti
  • Možnost využití specializované zdravotnické péče nemocnice
  • Nástup je možný ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce:

    Praha 4 - Krč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na vzdělání
Občerstvení na pracovišti
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.